ГоловнаДень народженняСинові

Календар свят


Вітання День народження   Синові

Сину, я вітаю тебе з днем ​​народження. Ти завжди був правильним і чесним і гідний називатись справжнім чоловіком. Будь завжди таким, будь моєю гордістю і відрадою! Іди по життю легко і не помічай дрібних труднощів. Я люблю тебе!

картинка,фотография красивых красных роз

Дорогий мій син, рідна моя кровиночка - бажаний і найулюбленіший у світі! Вітаю тебе з днем ​​народження, сердечно обіймаю і цілу, любий мій! Бажаю, щоб у твоєму житті завжди було світло та доброта, людське розуміння та теплота серця! Нехай успіх завжди йде поряд з тобою, а успіх приходить у найважчі хвилини! Нехай береже тебе моє кохання! Кохай і будь коханим! Щастя тобі та здоров'я!

картинка,фотография красивых красных роз

Мій рідний та улюблений синку! Я щаслива зустрічати разом із тобою черговий день твого народження. Ти моя радість, моя гордість і найближчий чоловічок у світі. Рости більшим і сильним. Знай, що твоя мама завжди допоможе та підтримає тебе у всіх твоїх починаннях. Я впевнена, що ти зможеш досягти всіх цілей, які поставиш собі на життєвому шляху. Я люблю тебе, мій любий хлопчику.

картинка,фотография красивых красных роз

Мій чудовий син, у твій день народження від щирого серця хочу побажати, щоб ти ніколи не збивався з обраного шляху, щоб ніхто не зміг перешкодити твоїм планам, щоб за велінням твоєї долі в житті траплялися тільки добрі та радісні події, щоб мужність твого серця, відвага душі, світлі думки голови, міцний стрижень твого вдачі та щирі почуття твоєї натури завжди дозволяли тобі домагатися бажаного і залишатися щасливою людиною.

картинка,фотография красивых красных роз

Синку, в твій день народження хочу сказати: я рада, що можу з гордістю говорити всім про тебе, хвалитися подругам твоїми успіхами і з посмішкою дивитися, як дівчата заглядаються на тебе. Щастя тобі та великого життєвого успіху.

картинка,фотография красивых красных роз

Синку, ти став на рік старшим - і в мене з'явилося багато нових приводів пишатися тобою по-справжньому. Ти став дорослішим, мудрішим, відповідальнішим. Нехай у твоїй долі все складеться так, щоб ти завжди був задоволений і щасливий! Удачі тобі, любові та щирості від усіх твоїх друзів та близьких! Радуйся життю та радуй інших!

картинка,фотография красивых красных роз

Що ж можна побажати дорослому синові і чоловікові, що вже відбувся? Ти маєш усе: сім'я, робота, ми, друзі. Ти молодий і здоровий. Залишається сподіватися, що так і буде завжди, що сім'я ставатиме більше, дружба міцнітиме, здоров'я не підводитиме, а з віком ти ставатимеш мудрішим і ще більше цінуватимеш батьківський дім.

картинка,фотография красивых красных роз

Вітаю тебе, синку, з Днем Народження! Нехай ми не завжди знаходили спільну мову, але я впевнена, що мої поради тобі допомогли здійснити хоч одне бажання! Будь щасливим і роби щасливими людей! Бажаю тобі лише успіху у справах та віри в себе, і тоді в тебе обов'язково все вийде!

картинка,фотография красивых красных роз

Мій добрий синку! У День твого народження, якби я могла подарувати тобі мільйон, то це був би мільйон можливостей! Якби тобі могла подарувати царство, то це було б царство краси. Але я подарувала тобі життя. Візьми від неї всі можливості і зроби цей світ трохи красивішим і добрішим!

картинка,фотография красивых красных роз

Дім, сад та син у тебе вже є. Але мені хочеться розповісти про інший будинок, про будинок душі. Фундаментом тут може бути лише кохання, не буде його - марними виявляться і всі надбудови. Стін у цьому будинку може бути дуже багато – це твої якості, синку. Буде мало сильних сторін – і завалиться твій дім. Чим відкриття ти будеш, тим більше вікон, а значить, і світла буде багато у твоєму домі. А дах - це батьківське кохання, воно не впаде ні при яких стінах, ні при якому фундаменті. Вона завжди буде в тебе над головою.

картинка,фотография красивых красных роз
  • Вітання:
  • 118 – всього
  • 29 – у прозі
  • 89 – у віршах